ZIKZAK WEBLOG: Kadınları ayakta işeten sihirli koniWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Kadınları ayakta işeten sihirli koni

Hürriyet'te çalışan bazı bayan yazarlar, kadınları ayakta işeten sihirli koniyi denemişler ve çok beğenmişler. Meğerse birçok kadın, erkeklerin tuvalet ihtiyacını ayakta giderebilmesine özeniyormuş... Kadınları büyük bir dertten kurtaran (öyle diyorlar) MagicMate adlı aparatı merak ediyorsanız, daha fazla bilgiyi bu aparatı Türkiye'ye getiren firmanın web sitesinde bulabilirsiniz...

5 yorum:

freelancer dedi ki...

bence bu konuya "kadınların ayakta işeyememe" sorunsalı olarak bakmamalı, pek çok umumi tuvalet içinde durulamayacak kadar pis olduğu için bu aparat kadınlar için gerçekten de zor durumlarda kurtarıcı olabilir...

(uzun ve anlamsız bir cümle oldu sanki :))

beyaz dedi ki...

bencede iyi dusunmusler....
insan zekasi sonunda buna da cozum buldu....bayagi bi rahatladik....

moonquelle dedi ki...

erkeklere komik gelebilir ama gercekten bayanlar bu yetiye ozenir! ben de küçükken abime özenip ortalığı bayaa bi batırdığımı hatırlıyorum :P ama işte bilimde çareler tükenmiyormuş :)

ZIKZAK dedi ki...

Artık bayan tuvaletlerine de pisuvar koymak gerekecek... :)

beyaz dedi ki...

bayanlar anlasilacagi uzere pisuvar olmadan da kucucuk bir karton huniyle de bu isi halledecek kadar yetenek sahibi :)))))

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?