ZIKZAK WEBLOG: ANS'de Van HelsingWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

ANS'de Van Helsing

Geçen gün ANS adlı televizyon kanalında yayınlanan Van Helsing adlı fantastik filmi seyrettim. Aslında, Rusça olarak yayınlanan filmi başlangıçta seyretmeyi düşünmüyordum ama filmdeki yaratık karakterleri ve filmin atmosferi hoşuma gittiği için televizyonun başından kalkamadım. Dahası, filmi sinemada izlemediğime de pişman oldum... İnternetteki tanıtımlarda filmin türü için "korku" diye de yazmışlar ama bu filme "korku" diyen bence saçmalar. Vampir, Kurtadam ve Frankenstein içeren her karanlık film korku değildir... Bugün saat 19:30'da da Türkmeneli Tv'de The Day After Tomorrow (Yarından Sonra) vardı. Daha önce seyretmeyenler umarım kaçırmamıştır... Nerede okuduğumu ve nerede yayınlanacağını tam olarak hatırlayamıyorum ama Million Dollar Baby (Milyonluk Bebek) adlı film de yakında televizyonda yayınlanacakmış. Yerini ve zamanını öğrenince buraya yazarım...
Güncelleme: ANS adlı kanalın web sitesinde, Milyonluk Bebek'in 31 Mayıs Salı günü saat 23:45'te (sanırım Türkiye saati ile 21:45 oluyor) yayınlanacağı yazıyor. Yalnız, hangi dilde yayınlanacağı belirtilmemiş...

0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?