ZIKZAK WEBLOG: Yasak önerileriWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Yasak önerileri

Gerçi akla pek ihtiyaçları yok ama yetkililerin şu önerilerimi dikkate almasını istiyorum... Geçenlerde birçok gazete, gazete sitesi, haber sitesi ve televizyon kanalı bir belediye başkanının Atatürk'le alay ettiği fıkrayı yayınladı. YouTube'a erişimin engellenme gerekçesi ne ise aynısı kullanılarak (Türkiye'den yayın yaptıkları için) bu yayın kuruluşlarının kapatılmasını istiyorum... Ayrıca cinayet işlenen filmlerin ve "CSI: New York" benzeri dizilerin cinayet işlemeyi özendirdiğini ve cinayet işlemenin yollarını öğrettiğini, tecavüz içerenlerin ise tecavüz etme isteği uyandırdığını düşünüyorum. Bir zahmet "Kurtlar Vadisi"yle ilgilendiğiniz gibi onlarla da ilgilenin... Tabi porno seyredenlerin potansiyel tecavüzcü, erotik görüntülere bakanların (gazetelerin arka sayfaları ve televizyon dahil) potansiyel tacizci, dini sitelere girenlerin de şeriatçı ve potansiyel terörist olduğunu unutmayın. Bu kişileri izlemeye alır ve teşhir ederseniz Türk milletine büyük bir hizmette bulunmuş olursunuz... Unutmadan, Ermeni kelimesi geçen hemen hemen her sitede Türklerin soykırım yaptığından da bahsediliyor. Nasıl yapacağınızı bilmiyorum ama lütfen Türk internet kullanıcılarının Ermeni ve soykırım kelimelerini görmesini de engelleyin, ki millet geçmişinden şüphe etmesin...

0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?