ZIKZAK WEBLOG: 40 yaşına kadar futbol oynayacakmışWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

40 yaşına kadar futbol oynayacakmış

Hakan Şükür, futbolu ne zaman bırakacağının sorulması üzerine şöyle bir cevap vermiş...
Son 3-4 sezondur sürekli bu soruyla karşılaşıyorum. Yahu neden futbolu bırakmamı istiyorlar? Kötü mü oynuyorum, gol atamıyor muyum, veya takımım başarısız mı olmuş? İnsanlar beni sevmeyebilirler ama lütfen yaptığım işe saygı göstersinler. Yıllardır büyük özveriler göstererek hep takımım için oynadım. Çoğu zaman ağrılarımın geçmesi için iğneler olarak sahaya çıktım. Bundan sonra da oynadığım maçlar öncesinde iğne olarak sahaya çıkacağım ve acılar içinde oynamaya devam edeceğim. Kimse heveslenmesin 40 yaşıma kadar futbol oynayacağım. Kimsenin isteğiyle futbolu bırakmam.
Madem sordun, cevap verelim. Belki farkında değilsin ama malesef artık kötü oynuyorsun ve gol atamıyorsun. Dahası, 5 metre top süremiyor, çalım atamıyor, şut çekemiyor ve doğru dürüst pas veremiyorsun. Üzgünüm ama artık eskisi gibi koşamıyorsun da. Bu işler (karşılığını almıyormuş gibi) büyük özveri göstererek acılar içinde oynuyorum demekle olmuyor. Senin oynadığın pozisyonda bir savunma oyuncusu oynatılsa (oynatılıp oynatılmamak senin elinde değil, biliyorum) sanırım o da senin kadar gol atabilir... Kaç yaşında futbolu bırakacağın beni hiç ilgilendirmiyor ama mümkünse Galatasaray'da o yaşa kadar durma...

2 yorum:

Les Chemins De La Liberte dedi ki...

Pazartesi akşamına bu yazı süper iyi gitti!

Hala gülüyorum...

Sevgiler,
Özge

erulke dedi ki...

hahaah süper !

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?