ZIKZAK WEBLOG: Fenerbahçe'nin büyüklüğü!WEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Fenerbahçe'nin büyüklüğü!

Fenerbahçe taraftarları ve yöneticileri beyanatlarıyla, eylemleriyle kendilerini rezil etmeye ve küçük düşürmeye devam ediyorlar. Bu tip olayları görünce artık şaşırmıyoruz. Habere yapılmış olan "bu yüzden herkes Fenerbahçe ile dalga geçiyor" yorumuna biz de katılıyoruz...
Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’ndeki kutlamada, kongre üyeleri ve taraftarlar, Fenerbahçe şarkılarıyla bu özel günü doyasıya eğlenerek kutladı Eğlencenin başlamasında bir süre sonra yaklaşık 40 kişilik bir grup alkolün de etkisiyle deniz kenarındaki kayalıklardan yürüyerek Galatasaray Spor Kulübü Kalamış Tesisleri'ne geçti. Galatasaray'ın tesisine giren grup, burada bayrağı indirmek isteyince, çalışanlar araya girerek engel olmak istedi. Kavganın büyümesi üzerine Fenerbahçeli taraftarlar tesisleri dağıtmaya başladı. Ellerine geçen her şeyi sağa sola fırlatan grup, kendilerine engel olmak isteyen çalışanları da dövdü. Kızgın grup, masa, sandalye ve şezlongları kırdıktan sonra yarıya kadar indirdikleri bayrağı kesmek istedi. Fenerbahçeli grup bir süre sonra olay yerinden yaya olarak uzaklaştı.


0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?