ZIKZAK WEBLOG: Daum ne demek istiyor?WEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Daum ne demek istiyor?

Daum'un Fenerbahçe'den gönderileceği kesin gibi. Peki Daum bu konuda ne düşünüyor? Merak edenler için Tercüman ve Vatan gazetelerinde "İnancımı yitirdim Fener'e dönmem" ve "Koşa koşa gelirim" başlıklarıyla aynı gün yayınlanmış olan iki habere link veriyorum...
İnancımı yitirdim Fener'e dönmem [ Tercüman ] : Daum sıkıntılarla dolu bir dönem geçirdiğini anlatırken, "Bu süre içinde bana sağlımın daha önemli olduğunu düzelene kadar takımı 3-4 hafta takımı Koch'a bırakmamı söylediler. Ama çok önemli maçlarımız vardı. Ameliyatımı erteledim. Ancak biz önce Türkiye Kupası'nı kaybettik. Daha sonra üzerimizdeki baskılar arttı. Denizli ile berabere kalıp şampiyonluğu kaybedince takıma olan inancımı ve güvenimi yitirdim. Bu nedenle artık Fenerbahçe'ye bir daha dönmem sözkonusu değil" diye konuştu.
Koşa koşa gelirim [ Vatan ] : "F.Bahçe'de çok mutlu günler geçirdim. Üç sene geceli gündüzlü çalıştık. İstatistiklere göre çok başarılı olduğumuz ortada. Ancak tüm bunlara rağmen eleştirildim. Ama F.Bahçe'den kopma noktasına getirilmem, eleştirilmem bile beni artık etkilemiyor. Bana şimdi 'Dön tahminin başına, devam et' desinler koşa koşa gelirim. Neden mi? Büyük emek verdik, ekip olarak çok çalıştık. Tam meyveleri toplamaya başlayacakken sıkıntılar yaşandı..."


0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?