ZIKZAK WEBLOG: Yalan haber sezonu açıldıWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Yalan haber sezonu açıldı

Her sene olduğu gibi bu sene de gazetelerde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transfer listesinde olduğu söylenen futbolcuların isimleri yayınlanıyor. Transfer sezonunun sonuna kadar daha onlarca yalan haber okuyacağız ama geçen hafta Hürriyet gazetesinde okuduğum "Adriano için Milano'ya gittiler" başlıklı haberden ötesini göreceğimi sanmıyorum. Fenerbahçe'nin 100 küsür milyon dolarlık bütçesi Adriano'yu almak için yeter mi (geçen sene şöyle bir haber vardı) bilmiyorum ama habere göre Milano'ya karargah kuran Fenerbahçeli yöneticiler İnterli yöneticiler ile anlaşmaya çalışıyormuş...
100’üncü kuruluş yılında Avrupa’da ve ligde büyük hedefler ortaya koyan Fenerbahçe, dünyaca ünlü iki futbolcu Adriano ve Sol Campbell’ın transferleri için Milano’ya karargah kurdu. Bir yandan Adriano için İnter yönetimiyle görüşmelerini sürdüren sarı lacivertliler, diğer taraftan Sol Campbell ile Milan arasındaki pazarlıkların sonuçlanmasını bekliyor. Campbell, Milan ile anlaşamadığı taktirde, daha önce söz kestiği Fenerbahçe’ye gelecek. Brezilya Milli Takımı’nın 2006 Dünya Kupası kadrosunda da yer alan Adriano için ise İnterliler ile sıkı bir pazarlık yapıldığı belirtildi. Sarı lacivertliler Real Madridli Roberto Carlos için de girişimlerini sürdürüyor.


0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?