ZIKZAK WEBLOG: Fenerbahçe'nin amigo spor yazarlarıWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Fenerbahçe'nin amigo spor yazarları

Sırtlarını bir kulübe veya taraftar grubuna dayayarak sadece destek aldığı kişileri memnun edecek yalan yanlış yazılar yazan spor yazarları var. Kısaca amigo yazarlar. Bunların nedense çoğunluğu da Fenerbahçelidir... Bugün bunlara örnek olabilecek bir yazardan alıntı yapalım. Bakın Ercan Saatçi adlı amigo yazarımız Fenerbahçe seyircisinin basit bir anons yüzünden çıkarttığı, koltukları kırıp tribünlerden polislerin üzerine attığı, kendi aralarında kavga ettiği ve bazı taraftarları öldüresiye dövüdüğü, bununla da yetinmeyip polisin müdehalesine direndiği, polisle çatıştığı, polis dövdüğü ve sonunda da sopa yediği olaylar hakkında neler yazmış:
Fenerbahçe taraftarı Manisa’da dayak yedi, öldüresiye dövüldü. Neden? O çirkin anonsa karşı çıktıkları için. Çirkinliğe hayır dedikleri için cezalandırıldılar. Türkiye’nin dört bir yanından F.Bahçe’yi desteklemek için Manisa’ya gelen ve dayak yiyen taraftarı tek bir yönetici bile korumadı. Bunun nedenini F.Bahçe yönetiminin açıklamasını bekliyorum.


0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?