ZIKZAK WEBLOG: Galatasaray'da başkanlık seçimiWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Galatasaray'da başkanlık seçimi

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın televizyon programlarına konuk olup sanki bilinmeyen biriymiş gibi kendisini tanıtıyor ve utanmadan Galatasaray taraftarının Galatasaray içindeki bazı gruplar tarafından (taraftar aptaldır ya) kendisine karşı kışkırtıldığını söylüyor... Ama nedendir bilinmez, başkanlık yaptığı dönemin Galatasaray tarihinin en rezil dönemlerinden biri olduğunu görmek istemiyor...

Taraftarlar Canaydın'ın Galatasaray'ın haklarını yeteri kadar savunamadığını, gelecekte de durumun değişmeyeceğini düşünüyor. Taraftarın ve üyelerin, on senede yedi şampiyonluk, Avrupa kupalarında final ve dünya çapında yıldızlar gibi masalları artık yutacağını sanmıyorum. Üç yıldız diye Frank de Boer, Ümit Davala ve Fatih Terim'i transfer ettiğini, elindeki yıldız adayını da kaçırdığını daha unutmadık... Ayrıca şu da var... Başkan, televizyonlara çıkıp (anti-demokratik bir uygulama olan) tek listeyle seçime girilmesi gerektiğini söylüyor... Adamlar oturup kendi çıkarları doğrultusunda anlaşacak, oy veren bazı enayiler de seçim yapma gibi bir şansları olmadığı için bunu oylarıyla onaylayacak... Ne güzel, değil mi?..

0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?