ZIKZAK WEBLOG: Microsoft hepimize yabandomuzu yediriyor!WEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Microsoft hepimize yabandomuzu yediriyor!

Müslüman kardeşlerim, uyanın... Karikatür olayının bir benzerini görmek istiyorsanız Microsoft'un Age of Empires 2 oyununu oynayın. Oyunda Türkler, İranlılar ve Araplar (yani Müslümanlar) Hristiyanlar gibi yabandomuzu avlayıp yiyebiliyor. Yani oyunu hazırlayanlar, Müslümanlar için haram olduğunu bile bile hepimize yıllardır dolaylı olarak domuz eti yedirmiş oluyorlar. Oyun çıkalı yıllar oldu ama bu iğrenç durum için uygun bir güncelleme nedense yayınlanmadı. Kardeşlerim, bu işe artık bir dur demenin vakti geldi. Artık hiçbir oyunda Müslümanlara domuz eti yedirtmeyelim. Tepkimizi göstermek için geç kalmış sayılmayız. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı George W. Bush ve Microsoft Başkanı Bill Gates Müslümanlardan özür dileyene kadar ABD menşeli ürünleri, özellikle de Microsoft'un ürünlerini satın almayalım. Mümkünse elimizde bulunanları da imha edelim...

Nasıl, provoke edebildim mi?..

6 yorum:

nergis dedi ki...

sacmaladin bence

ZIKZAK dedi ki...

İyi işte, zaten saçmalamaya çalışmıştım...

nergis dedi ki...

benim eskiden beri okudugum zikzagin tarzi bir yazi degil bu..

estafirildak dedi ki...

bence şahane olmuş. hurraaaa. ben derhal tüm korsan cd'lerimi ateşe veriyorum. patlatana kadar döndürüyorum. oldu mu? olur mu?

pinguar dedi ki...

Tanrım! Son cümleye kadar, tereddütle okudum acaba gerçekten mi söylüyorsun bunları diye :)

Ama evet.. Hmm.. Belki de, MS'in varolan ürünlerini imha etme fikri iyi olabilir (devilsmile)

Yine de, yanlış hatırlamıyorsam castle age'de ateşli silah kullanabilen tek ırk bizimkiydi, o yüzden bu seferlik affedelim :)

ZIKZAK dedi ki...

Haklısın, affetmek gerek... Yeniçerilerin ateşli silaha sahip olması gerçekten çok işe yarıyordu... :-)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?