ZIKZAK WEBLOG: Old VersionWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Old Version

OldVersion.com... Sitede, popüler programların eski versiyonları bulunuyor. Eğer bazı programların, kullanmadığınız özellikleri nedeniyle bilgisayarınızın işlemcisini, hafızasını veya sabit diskini gereksiz biçimde işgal ettiğini düşünüyorsanız, programların güncel versiyonları yerine sisteminize uygun eski bir versiyonunu yükleyebilirsiniz... Mesela ben hala Winamp'in 2.78c versiyonunu kullanıyorum ve görünümü dışında programdan memnunum... Tabi bu memnun olma durumu her program için geçerli olmayabilir. MSN Messenger gibi bazı programlarda sorun yaşayabilirsiniz...

3 yorum:

punkTab dedi ki...

Ah keşke "Operating Systems" kategorisi olsaydı da bütün bilgisayarları Windows 3.1'e çevirebilseydik. İmanımı gevretti XP.

ZIKZAK dedi ki...

Bir programın yeni bir versiyonu piyasaya sürüldüğünde, eski (veya çok eski diyelim) versiyonları otomatik olarak ücretsiz hale gelse ve bu tip sitelerde yayınlansa fena olmaz aslında... :)

Adsız dedi ki...

evet gerçekten çok mantıklı olmuş. arkadaş 3.1 yükleyip hangi 16bit programla rahat edebileceğini sanıyor acaba. haha.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?