ZIKZAK WEBLOG: AKP'li belediyelere tavsiyemWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

AKP'li belediyelere tavsiyem

Bazı AKP'li belediyelerin içki içilen yerler hakkındaki düşüncelerini, bunları şehir dışına veya şehir içinde tespit edecekleri bölgelere taşıma isteklerini biliyoruz. Belediye başkanları, bu değişikliklerin, trafik kazalarını azaltma, gençleri kötü alışkanlıklardan koruma ve sarhoş olanların diğer vatandaşları rahatsız etmesini önleme gibi amaçlar doğrultusunda yapıldığını söyleseler de asıl nedenin din olduğu açıkça görülüyor... Eğer dedikleri gibi dinle alakalı bir uygulama söz konusu değilse ben şunları merak ediyorum... İçki içilen yerleri belli bölgelerde toplamayı başarınca oralarda içen insanlara ne olacak? Bu kişiler içkilerini içtikten sonra evlerine dönmek istemeyecekler mi? Körkütük sarhoş olanların, ayılmadan şehre geri dönmelerine veya o bölgeleri terk etmelerine de mi izin verilmeyecek? Dahası, bu tip işletmeler şehir dışına taşınırsa, içkili olarak araç kullanmadan kaynaklanan trafik kazalarında artış görülmeyecek mi?.. AKP'li belediyelere tavsiyem(!), içki içilen yerleri şehir dışına taşıyacaklarına, içki içenler için ayrı şehirler veya mahalleler inşa etmeleridir. Böylece sorunu kökünden halletmiş olurlar...

0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?