ZIKZAK WEBLOG: Benden e-posta alanların dikkatineWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Benden e-posta alanların dikkatine

Bir buçuk ay kadar önce birkaç haftalığına şehir dışındayken küçük yeğenim bize gelmiş ve e-postalarına bakmak için benim bilgisayarımı kullanıp internete girmiş. Yahoo kullanıcı adım ve şifrem bilgisayarda kayıtlı olduğu için benim hesabıma da girip onu ilgilendirmeyen ne varsa okumuş ve hesaptan çıkarken okuduğu e-postaları "okunmamış" olarak işaretlemiş... Anlattığına göre hesabımdan e-posta göndermemiş ve silmemiş ama ben ona güvenmiyorum. Zikzak Weblog e-posta adresinden buraya yazmadığım sıralarda bir e-posta aldıysanız bilin ki onu ben göndermedim... Zaten bu bana ders oldu. Bir daha şehir dışına çıkacaksam bilgisayarımda kayıtlı olan bütün kullanıcı bilgilerini sileceğim...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

kullanıcı bilgilerini silmek yerine, boyle 3. türden yakınlaşmalar için makinada bir guest hesabı yaratmak daha iyi olur diye düşünüyorum..

ZIKZAK dedi ki...

Birkaç senedir benim külüstürün ayarlarıyla fazla oynamıyorum... Bu arada çeşitli yollar olduğunu ben de biliyorum. Mesela odanın kapısını kilitlemek de işe yarayabilir... :)

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?