ZIKZAK WEBLOG: Nivea Baby parfümsüz temizleme mendiliWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Nivea Baby parfümsüz temizleme mendili

Geçen gün annemler, dedeme lazım oluyor diye bir marketten Nivea Baby parfümsüz temizleme mendili almışlar ve dedemlere götürmüler. Dedem paketi açıp içinden bir mendil çekince odaya garip bir koku yayılmaya başlamış ve annemler paketi hemen dedemin yanından uzaklaştırmışlar. Başka bir odada paketin üzerinde yazan son kullanma tarihine bakmak istemişler ama yılın son rakamının kazınmış olduğunu görmüşler. Sonra da kutuyu dedeme bırakmadan eve getirmişler. Geçen akşam son kullanma tarihine bir de ben bakayım dedim ve gerçekten şaşırdım. Kazınmış olmasına rağmen kutunun üzerinde büyük ihtimalle "2000" yılı yazıyor... Bir market, milyarlarca liralık ceza yiyebileceğini düşünmeden nasıl böyle bir sorumsuzluk yapabilir anlayamıyorum...

2 yorum:

Adsız dedi ki...

milyarlık cezayı, blog sızlanması ile mi yiyecekler?

ZIKZAK dedi ki...

Marketin sahibine durumu anlattınca ve şikayet edeceğimizi söyleyince hem raflardaki mendillerin son kullanma tarihlerini tek tek kontrol ettiler, hem paramızı iade ettiler, hem de bozuk kokan mendilin yerine yeni bir kutu temizleme mendili verdiler... Ben burada sadece nasıl bir durumla karşılaştığımızı yazdım... Anlayacağınız sızlandığım falan yok, sayın anonymous...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?