ZIKZAK WEBLOG: Adınızı Google'da aradınız mı hiç?WEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Adınızı Google'da aradınız mı hiç?

Dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gazetelere haber olan kişiler veya şirketler bu suçlardan aklansalar bile, yapılan haberler şirketin veya kişinin peşini bırakmıyormuş. İnternette o şirketin veya kişinin ismini aratınca sürekli dolandırıcılık haberleri çıkıyormuş. Bu tip haberlere maruz kalanlar, bazen haber sitelerinin arşivlerindeki doğru olmayan haberlerin silinmesini isteyebiliyorlarmış... Serdar Kuzuloğlu da yazısında işte bu soruna değinmiş ve haber arşivlerinin değiştirilmemesi gerektiğini savunmuş... Aslında bu kişilerin haklı olduğunu kabul etmek gerekiyor. İnternette yapılan bir arama sonucunda kimse kendi isminin dolandırıcılık haberleriyle çıkmasını istemez. Hele hele adı geçen şirket veya kişi suçsuzsa, o haberlerin orada durması haksızlık olur ve birçok kişinin geleceğini etkiler... Bence bu sorunun, iki tarafı da memnun edebilecek basit bir çözüm yolu olabilir. Eğer bu kişiler suçsuz bulunmuşlarsa, eski haberlerin altında bu belirtilebilir. En azından haberin vereceği zarar en aza inmiş olur...

0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?