ZIKZAK WEBLOGWEBLOG

Zikzak, kişisel bir weblogdur. Okumakta olduğunuz sayfalarda, daha çok site sahibini ilgilendiren konularda yazılar ve linkler bulunmaktadır. Site geneli hakkındaki düşüncelerinizi, önerilerinizi ve isteklerinizi bir eposta aracılığıyla bildirebilirsiniz.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ARŞİV . . LİNKLER . . EPOSTA . . .

Arena'da gemilerden kaçak akaryakıt getiren bir şebekeden bahsediliyordu. Bunun başındaki adam polislerle işbirliği yapıyormuş. Ama ilçe emniyet müdürü başka yere alınınca yerine getirilen müdür bunlara izin vermemiş. Bu da düşünmüş taşınmış ve yanına emekli bir polis alıp gitmiş ilçe emniyet müdürlüğüne. Ama haberi yok polislerin üzerinde gizli kamera olduğundan. Adam başladı anlatmaya. Biz şuradan, şu yöntemlerle, şu kadar akaryakıt kaçırıyoruz, lütfen bize dokunmayın, 50 bin Euro'su peşin size 150 bin Euro verelim. Yuh yani. Hangi aklı başında insan eğer kanunlara aykırı bir şey yapıyorsa bunu gidip karakolda anlatır. Nasıl bir cesaret bu. Ne biliyorsun belki polisler seni hemen içeri tıkacak. Yeni atanmış birinin seninle aynı kafandan olacağı belli mi ki. Hem bu kadar aç gözlülük olmaz. Adam ayda 2.5 milyon dolar haksız kazanç elde ediyormuş, ama yok doymamış aynı işe hala devam ediyor. Yetmiyor milyon dolarlar. Çalış bir yıl sonra çek git bilinmeyen bir yere o on milyon dolarlarla. Tamam kanuna uygun bir iş yapsa anlayacağım hırsını ama kaçakçılık yapıyor. Üstüne bir de salaklık yapıyor. Tıpış tıpış kendi ayağıyla polise gidip neyi nasıl yaptığını, hangi gece nereden mal geleceğini falan hepsini anlatıyor. Ne diyeyim. Helal olsun polislere. Orada çalışan eski emniyet müdürünün yaptığı gibi rüşveti kabul etmediler (ettiler ama numaradan) ve adamlara iş üstünde baskın yaptılar...

0 yorum:

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .« »


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

Linkler

Sitenizin ismini aşağıdaki bölümde görmek istiyorsanız, Zikzak'a kalıcı bir link vermeniz ve bunu bir e-posta ile bana bildirmeniz gerekmektedir...

aicis
altiustutasarim
aslicin
bebelog
benhayattayken
blogkardesligi
bloglaralemi
deeperandfaster
ekonomiturk
ellibir
esinperisi
fikirbaz
findikkabugu
geriden
golgelimavi
izlenimler
keditasmasi
limk
mada
mentaldisorder
n
naylondefter
notdefteri
ozgekilicoglu
sosyalmekan
stadyum
sulusepken
taheny
thezgi
turkce

diğer linkler

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

İletişim

E-posta göndermek için aşağıdaki formu veya zikzakweblog@yahoo.com adresini kullanabilirsiniz...

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . BAŞA DÖN . . .

This page is powered by Blogger. Isn't yours?